وبگاه ارتباط با مدارس - بازدید-اخبار بازدیدهای پیشین

 

 

 

هشتمین نشست مدیران دبیرستان‏های برتر تهران، روز دوشنبه 13 دی ماه 1389 در پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد.

این نشست همه ساله در سالروز قیام زنان مسلمان میهن اسلامی به منظور آشنایی مدیران مدارس دخترانه برتر تهران با دانشگاه امام‏صادق (ع) و اهداف آن برقرار می­شود، امسال با حضور 46 نفر از مدیران و مشاوران مدارس و مسئولان دانشگاه برگزار شد.

دکتر"صدیقه مهدوی" عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق (ع) در این نشست در کارگاهی با عنوان تبیین مهندسی علوم انسانی اسلامی سخنرانی کرد و از رسالت دانشگا، اهمیت علوم انسانی، آسیب شناسی محتوایی علوم انسانی و راهکار اساسی برای حل این بحران گفت.

حاجیه خانم مهدوی، ریاست پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع) بعد از برگزاری کارگاه، برقراری اینگونه نشست‏ها را در نزدیک‏تر شدن آراء مسئولان تعلیم و تربیت به یکدیگر و نیز بهره‏مندی نسل آینده از رهنمودهای مثبت مسئولان مؤثر دانست و از همه میهمانان حاضر خواست طرح‏های ویژه تربیتی خود را برای گرفتن نتیجه مفیدتر با دیگر همفکران خود در میان بگذارند.

در انتهای نشست "مهدیه مهدوی" مدیر گزینش دانشگاه امام صادق(ع)پردیس خواهران  از مدیران مدارس خواست تا در معرفی دانش آموزان ممتاز علاقمند برای مصاحبه پیش از برگزاری آزمون سراسری و ثبت نام اینترنتی دانشگاه امام صادق (ع) با دانشگاه برنامه ریزی کنند.

 

اردوی نیم روزی شناخت داوطلبان کارشناسی93پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع)  در تاریخ 1 آذر 93  برگزار شد.

این اردو با حضور دانش آموزان  9 دبیرستان دخترانه برتر تهران روز شنبه  1 آذر ماه 93 از ساعت 30/12-30/8  در پردیس خواهران برگزار شد همچنین تقدیر و سپاس از مدارسی که از دبیرستان صدری خمین، دبیرستان صدری ارومیه، دبیرستان امام صادق(ع)، فجر صادق، دبیرستان فائزون، دبیرستان فرهنگ10، دبیرستان گلهای فاطمه، دبیرستان الغدیر و دبیرستان رفاه که به دعوت پاسخ مثبت دادند و در این اردو شرکت نمودند و این دانش آموزان  در این اردو در فضایی صمیمی و در عین حال رسمی  قرار گرفتند و ضمن بهره مندی از برنامه  های متنوع  تدارک دیده  از سوی اداره گزینش از نزدیک  با اهداف، برنامه‏ها و فعالیت ها و فضای علمی، پژوهشی و فرهنگی، دانشجویی و... دانشگاه آشنا شدند.

ابتدای برنامه  با قرائت آیاتی چند از کلام الله و سرود جمهوری اسلامی ایران، خانم مهدوی،‌مدیر گزینش به خوش آمدگویی و تبیین اجمالی اهداف و ارزش های دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران پرداخت. سپس برنامه هایی چون مسابقه صادقانه توسط یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه، پخش کلیپی از یادبود حضرت آیت الله مهدوی کنی (رحمه الله علیه) به اجرا درآمد. سپس تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاه از خاطرات خود در ایام تحصیل در دانشگاه صبحت نمودند و فرصتی هم جهت پرسش و پاسخ به دانش آموزان جهت آشناییت بیشتر از دانشگاه داده شده و همینطور سوالاتی در خصوص رشته ها بین دانش آموزان توزیع گردید و در انتها به برگزیدگان که جواب کامل داده بودند جوایزی اهدا شد. بعد از آن دانش آموزان از کلاس های درسی ، آزمایشگاه زبان عربی و انگلیسی و همچنین غرفه های علمی، آموزشی، فرهنگی ، دانشجویی و پژوهشی با حضور کارشناسان متخصص هر رشته بازدید کردند. همچنین به صورت گروهی به زیارت مزار شهدا واقع در محوطه دانشگاه رفتند.

این برنامه هرساله در دانشگاه امام صادق (ع) پردیس خواهران برگزار می گردد و فرصتی را مهیا می کنند تا بازدید کنندگان با تعامل مستقیم و زنده با اساتید و دانشجویان هرچه بیشتر با دانشگاه امام صادق(ع) آشنا شوند.

 

برگزاری نشست هم اندیشی مدیران مدارس تهران در پردیس خواهران

یازدهمین نشست هم اندیشی مدیران مدارس تهران به منظور آشنایی مدیران مدارس با اهداف و سیاستهای پردیس خواهران دانشگاه امام‏صادق (علیه السلام) و نزدیک‏تر شدن آراء مسئولان تعلیم و تربیت  درروز چهارشنبه  18 دی ماه 1392  برگزار شد.

در این نشست که با حضور 32 نفر از مدیران و مشاوران مدارس و مسئولان دانشگاه برگزار شد پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی، کلیپی جهت معرفی فعالیت های فرهنگی دانشگاه شامل اردوی جهادی، طرح هجرت و اردوها به اجرا درآمد. سپس خانم دکتر محسنی، مدیر روابط عمومی به مواردی چون تعلم و تربیت، اهمیت رشته علوم انسانی و تبیین رسالت پردیس پرداخت. در ادامه خانم دکتر کشاورز درباره موضوع تببین اسناد تحولی آموزش و پرورش و چگونگی اجرایی شدن آن در مدارس سخنرانی کرد.
همچنین سرکار حاجیه خانم مهدوی، ریاست محترم پردیس خواهران، در خصوص اهداف و سیاستهای پردیس خواهران و نقش موثر مدارس در تحول سند آموزش و پرورش و چگونگی اجرایی شدن آن در مدارس به سخنرانی پرداخت.

در خاتمه مراسم، خانم مهدوی، مدیر گزینش، ضمن اشاره به شرایط پذیرش دانشجو در پردیس خواهران و همچنین اهداف هر یک ازرشته‌ها به ارائه آماری از مدارسی که بیشترین ثبت نام و مصاحبه را داشته‏ اند پرداخت.

 

 اردوی نیم روزی شناخت داوطلبان کارشناسی 92 پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع)  با حضور بیش از 170 دانش آموز در روز دوشنبه 4 آذر ماه 92 برگزار شد.

این اردو با حضور دانش آموزان  8 دبیرستان دخترانه برتر تهران روز دوشنبه 4 آذر ماه از ساعت 30/12-30/8  در پردیس خواهران برگزار شد. دانش آموزان  در این اردو در فضایی صمیمی و در عین حال رسمی  قرار گرفتند وضمن بهره مندی از برنامه  های متنوع  تدارک دیده  از سوی اداره گزینش از نزدیک  با اهداف، برنامه ها و فعالیت ها و فضای علمی، پژوهشی و فرهنگی ، دانشجویی و...دانشگاه آشنا شدند.

ابتدای برنامه  خانم محسنی،‌مدیر روابط عمومی  به خوش آمدگویی و تبیین اجمالی اهداف و ارزش های دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران پرداخت. سپس برنامه هایی چون مسابقه صادقانه،  پخش کلیپ هایی از فعالیت ها و قسمتهای مختلف دانشگاه به اجرا درآمد. سپس دانش آموزان از کلاس های درسی ، آزمایشگاه زبان عربی و انگلیسی و همچنین غرفه های علمی، آموزشی، فرهنگی ، دانشجویی و پژوهشی با حضور کارشناسان متخصص هر رشته بازدید کردند. همچنین به صورت گروهی به زیارت مزار شهدا واقع در محوطه دانشگاه رفتند. در این اردو  کارگاهی  با موضوع  "استنادات جهانی عفاف و رعایت حریم بین دو جنس" برگزار شد. در خاتمه برنامه ، به برگزیدگان مسابقه ها جوایزی اهدا شد و نماز جماعت برگزار شد.

این برنامه هرساله در دانشگاه امام صادق (ع) پردیس خواهران برگزار می گردد و فرصتی را مهیا می کنند تا بازدید کنندگان با تعامل مستقیم و زنده با اساتید و دانشجویان هرچه بیشتر با دانشگاه امام صادق(ع) آشنا شوند. بدین وسیله از علاقه مندان و مسئولان مدارس دعوت می شود برای حضور در اردوی آتی با دانشگاه تماس حاصل نمایند.

 

اردوی یک روزه شناخت داوطلبان کارشناسی 92 پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع)  با حضور بیش از 230 دانش آموز برگزار شد.

این اردو با استقبال بیش از 12 دبیرستان دخترانه شهر تهران در روز 19 فروردین ماه از ساعت 8:30 الی 14:30 در مکان پردیس خواهران برگزار شد. دانش آموزان با بهره مندی از برنامه  های متنوع علمی و تفریحی از نزدیک  با اهداف، برنامه ها و فعالیت های علمی و فرهنگی دانشگاه آشنا شدند.

برنامه های مختلفی از جمله:

-          تبیین مختصر از اهداف و ارزش های دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران توسط مدیر گزینش

-          برگزاری کارگاه  با موضوع مولفه های انتخاب آینده شغلی توسط دانش آموخته و مدارس دانشگاه

-          پخش کلیپی از فعالیت های مختلف دانشگاه

-          حضور درکلاس های درسی ، آزمایشگاه زبان عربی و انگلیسی و کتابخانه

-          شرکت دربرنامه های ورزشی و تفریحی

-          بازدید از غرفه های علمی، آموزشی، فرهنگی ، دانشجویی و پژوهشی با حضور کارشناسان مخصص و نخبگان هر رشته

-          گفتگوی صمیمانه  و غیر رسمی  با دانشجویان درباره فعالیت های آموزشی و فرهنگی دانشگاه

-          زیارت مزار شهداء و قرائت زیارتنامه حضرت فاطمه (س)

-          حضور در نماز جماعت و پذیرایی ناهار

-          گرفتن عکس یادگاری هر مدرسه در محوطه دانشگاه با مسئولان

این اردو با استقبال بسیار خوبی از سوی دانش آموزان و مشاوران  ایشان روبرو شد.

این برنامه هرساله در پردیس خواهران دانشگاه امام صادق علیه السلام به همت اداره گزینش و همکاری سایر دوایر برگزار می گردد. بدین وسیله از هم اکنون از علاقه مندان و مسئولان مدارس دعوت می شود برای حضور در اردوی آتی در این برنامه با دانشگاه تماس حاصل نمایند.

 

برنامه های اردوی پیش دانشگاهی ورودی های جدید 92

 اردوی پیش دانشگاهی ورودی های جدید 92در دو روز چهارشنبه بعد از ظهر 20/6/92 و شنبه 23/6/92 برگزار گردید. در روز چهارشنبه  پذیرفته شدگان به منظور آشنایی با رشته، اساتید گروه ،دانش آموختگان نخبه و ممتاز و دوستان هم رشته ای خود در نشستی صمیمی حضور یافتند. همچنین پذیرفته شدگان شهرستانی به همراه خانواده از اقامتگاه بازدید به عمل آوردنده و به توضیحات خانم دکتر مهدوی کنی درباره ی اهداف پردیس در ایجاد تسهیلات و برنامه های تربیتی دانشجویی گوش فرا دادند، همچنین دانشجویانی که تمایل به سکنای خود در اقامتگاه را در ترم جاری داشتندبا ضوابط اقامتگاه آشنا شده و اقدام به ثبت نام نمودند.

روز شنبه پذیرفته شدگان برای ثبت نام بهمراه  والدین خود ساعت 30/8 جهت شرکت در برنامه افتتاحیه در مصلی دانشگاه گرد هم آمدند. این برنامه شامل تلاوتی چند از آیات الهی، پخش کلیپ فعالیتهای دانشجویی و آموزشی ،فرمایشات ریاست محترم دانشگاه ،توضیحات مدیر اداره گزینش درباره مراحل و نتایج گزینش 92و بیانات مدیرکل آموزش درباره موفقیت ها و روند آموزشی پردیس خواهران و پخش کلیپ میلاد امام رضا(علیه السلام) ،بازدید از نگارخانه توسط والدین، ثبت نام آموزشی و دانشجویی، تعیین سطح زبان پذیرفته شدگان بود.

 

نشست هم اندیشی مدیران مدارس برتر تهران با یاد و نام حماسه حسینی و در عزای سالار رسالت دین و عالم آل نبی با عزمی جزم تر از پیش و باهدف احیای رسالت آن بزرگواران در عرصه تعلیم و تربیت در پردیس خواهران برگزار گردید.

دهمین نشست مدیران دبیرستان‏های برتر تهران، روز یکشنبه 17 دی ماه 1391 برگزار شد. این نشست به منظور آشنایی مدیران این مدارس با اهداف و سیاستهای پردیس خواهران دانشگاه امام‏صادق (علیه السلام) و نزدیک‏تر شدن آراء مسئولان تعلیم و تربیت به یک‏ ترتیب داده شد. اهم رئوس برنامه‌های این نشست که با حضور 30 نفر از مدیران و مشاوران مدارس و مسئولان دانشگاه برگزار شد، به شرح زیر است:

-          سخنرانی مدیر روابط عمومی، خانم دکتر "طاهره محسنی" به منظور تعلم و تربیت، اهمیت رشته علوم انسانی و تبیین رسالت پردیس

-          سخنرانی ریاست محترم پردیس خواهران، سرکار حاجیه خانم مهدوی در خصوص اهداف و سیاستهای پردیس خواهران

-          سخنرانی خانم دکتر تحریری، معاون راهبردی منابع انسانی معاونت ریاست جمهوری با عنوان مدیریت دانش و آموزش

-          سخنرانی خانم دکتر شفیعی، دانش آموخته کد 85 مدیریت آموزشی با عنوان مدیریت دانش و آموزش

-          پخش کلیپ مصاحبه با دانش آموختگان موفق

-          سخنرانی مدیر گزینش، خانم مهدوی جهت بیان شرایط پذیرش دانشجو در پردیس خواهران و بیان اهداف رشته‌ها.

 

اردوی یک روزه شناخت داوطلبان کارشناسی 91  پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (علیه السلام) با حضور بیش از 230 دانش آموز در 28 فروردین ماه برگزار شد.

در این اردو که بیش از 15 دبیرستان دخترانه شهر تهران و یک دبیرستان از شهر قزوین حضور یافتند، دانش آموزان با بهره مندی از برنامه  های متنوع علمی و تفریحی، با اهداف، برنامه ها و فعالیت های علمی و فرهنگی دانشگاه آشنا شدند.

این برنامه ها به همت اداره گزینش و همکاری سایر دوایر، از ساعت 8:30 تا 15:30 برگزار شد که به اجمال عبارتند از:

-          تبیین مختصر از اهداف و ارزش های دانشگاه امام صادق (علیه السلام) پردیس خواهران توسط مدیر گزینش

-          گفتگوی صمیمانه اساتید با دانش آموزان درباره ی جایگاه  و اهمیت علوم انسانی و پرسش و پاسخ در این باره

-          بازدید از کلاس های درسی، آزمایشگاه زبان عربی و انگلیسی و کتابخانه

-          شرکت دربرنامه های ورزشی و تفریحی در سالن تربیت بدنی

-          برگزاری کلاس آموزشی  فشرده جستجوی پیشرفته اینترنتی توسط معاون  پژوهشی

-          پخش کلیپ از دانشجویان و دانش آموختگان موفق

-          گفتگوی صمیمانه  و غیر رسمی  با دانشجویان درباره فعالیت های آموزشی و فرهنگی دانشگاه

-          حضور در نماز جماعت و پذیرایی ناهار

این برنامه ها که با استقبال بسیار خوبی از سوی دانش آموزان و مشاوران  ایشان روبرو شد، با گرفتن عکس یادگاری هر مدرسه در محوطه پردیس با مسئولان پایان یافت.

 

نشست هم اندیشی مدیران مدارس برتر تهران با عنوان "ضرورت جهاد علمی" در پردیس خواهران برگزار گردید.

نهمین نشست مدیران دبیرستان‏های برتر تهران، روز دوشنبه 26 دی ماه 1390 برگزار شد. این نشست به منظور آشنایی مدیران این مدارس با اهداف و سیاستهای پردیس خواهران دانشگاه امام‏صادق (علیه السلام) و نزدیک‏تر شدن آراء مسئولان تعلیم و تربیت به یک‏ ترتیب داده شد. اهم رئوس برنامه‌های این نشست  که با حضور 40 نفر از مدیران و مشاوران مدارس و مسئولان دانشگاه برگزار شد، به شرح زیر است:

-          سخنرانی مدیر روابط عمومی، خانم دکتر "طاهره محسنی" به منظور بیان ضرورت جهاد علمی، اهمیت رشته علوم انسانی و تبیین رسالت پردیس

-          سخنرانی خانم میرزایی، دانش آموخته کد 83 مدیریت آموزشی با عنوان مدیریت تعارض

-         سخنرانی خانم رحمانی، دانش آموخته کد 86 مدیریت آموزشی با عنوان شناسایی عوامل توانمندسازی معلمان با تأکید بر آموزه‏های اسلامی

-          پخش کلیپ مصاحبه با دانش آموختگان موفق

-          سخنرانی دو نفر از مدیران مدارس موفق تهران

-          سخنرانی مدیر گزینش، خانم مهدوی جهت بیان شرایط پذیرش دانشجو در پردیس خواهران و بیان اهداف رشته‌ها.

 

بازدید دانش آموزان دبیرستان پرفسور حسابی تهران    

جمعی از دانش‏آموزان دبیرستان پرفسور حسابی شهر تهران در پردیس خواهران حضور یافتند. این برنامه به منظور آشنایی دانش آموزان با فعالیت‌های علمی پژوهشی این پردیس در 22 آبان ماه 90 برگزار شد. در این دیدار مسئول روابط عمومی و مدیر گزینش، درباره رشته‌های موجود در پردیس، نحوه پذیرش، دورنمای تحصیلی و شغلی هریک از رشته‌ها، ویژگی‌های خاص دانشگاه، موفقیت‌های علمی و پژوهشی توضیحات مبسوطی ارائه نمودند.

این برنامه پس از بازدید از کتابخانه و لابراتوار، با نثار فاتحه در مزار شهدای گمنام و پذیرایی خاتمه یافت.

 

بازدید دانش آموزان دبیرستانهای معارف صدری شهرستان خمین و محلات  

جمعی از دانش‏آموزان دبیرستان معارف صدرای خمین و محلات در پردیس خواهران حضور یافتند. این برنامه به منظور آشنایی دانش آموزان با فعالیت‌های علمی پژوهشی پردیس خواهران در بیست و سوم مهرماه برگزار شد. در این دیدار مسئول روابط عمومی و مدیر گزینش، درباره رشته‌های موجود در پردیس، نحوه پذیرش، دورنمای تحصیلی و شغلی هریک از رشته‌ها، ویژگی‌های خاص دانشگاه، موفقیت‌های علمی و پژوهشی توضیحات مبسوطی ارائه نمودند. همچنین بسته‌های هدیه حاوی نشریه پیام صادق، ویژه داوطلبان، و فیلم معرفی دانشگاه به حاضرین اهدا شد.

دانش آموزان و مسئولان همراه، پس از بازدید از کتابخانه و لابراتوار، با نثار فاتحه در مزار شهدای گمنام و دعای فرج پردیس دانشگاه امام صادق (ع) را ترک کردند.

 

بازدید دانش آموزان دبیرستان معارف صدرای کرج

 جمعی از دانش ‏آموزان دبیرستان معارف صدرای نظرآباد کرج در پردیس خواهران حضور یافتند. این برنامه به منظور آشنایی دانش آموزان با فعالیت‌های علمی پژوهشی پردیس خواهران در چهارده آبان برگزار شد. در این دیدار مسئول روابط عمومی و مدیر گزینش،  درباره رشته‌های موجود در پردیس، نحوه پذیرش، دورنمای تحصیلی و شغلی هریک از رشته‌ها، ویژگی‌های خاص دانشگاه، موفقیت‌های علمی و پژوهشی توضیحات مبسوطی ارائه نمودند.

این بازدید پس از بازدید از کتابخانه و لابراتوار، با نثار فاتحه در مزار شهدای گمنام و پذیرایی خاتمه یافت.

 

بازدید دانش آموزان دبیرستان امام صادق (ع)

روز یکشنبه  تعداد 30 نفر از دانش آموزان دبیرستان امام صادق (ع) بهمراه مسئولین دبیرستان جهت آشنایی با فعالیتهای پژوهشی – علمی دانشگاه به دانشگاه مراجعه نمودند. روابط عمومی و مدیر گزینش فعالیتهای دانشگاه، رشته‏ های موجود، موفقیتها و نحوه ورود به دانشگاه را توضیح دادند. دانش آموزان پس از بازدید از مرکز اطلاع رسانی و لابراتوار از کتابخانه و مرکز اسناد دانشگاه دیدن کردند و از نزدیک با کتب تحقیقی مربوطه آشنا شدند این بازدید 2 ساعت بطول انجامید.   

 

بازدید دانش آموزان دبیرستان صدرای قزوین

روز یکشنبه  تعداد 32 نفر از دانش ‏آموزان دبیرستان صدرای قزوین به همراه مسؤول از پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع) بازدید نمودند. ابتدا ضمن خیر مقدم، روابط عمومی از فعالیت‏های علمی – پژوهشی عملکرد، رشته‏های موجود و موفقیتهای دانشگاه صحبت کردند در خصوص میان رشته‏ای بودن و اهمیت دو زبانه بودن و استفاده بهینه از رایانه در امر پژوهش و نشریات توضیحاتی دادند و مسؤول گزینش نیز در خصوص نحوه انتخاب رشته‏های این دانشگاه و مصاحبه علمی عقیدتی توضیحاتی دادند. دانش آموزان در پایان از لابراتوارهای انگلیسی و عربی و کتابخانه دیدن نمودند.

 

هشتمین نشست مدیران دبیرستان‏های برتر تهران، روز دوشنبه 13 دی ماه 1389 در پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد.

این نشست همه ساله در سالروز قیام زنان مسلمان میهن اسلامی به منظور آشنایی مدیران مدارس دخترانه برتر تهران با دانشگاه امام‏صادق (ع) و اهداف آن برقرار می­شود، امسال با حضور 46 نفر از مدیران و مشاوران مدارس و مسئولان دانشگاه برگزار شد.

دکتر"صدیقه مهدوی" عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق (ع) در این نشست در کارگاهی با عنوان تبیین مهندسی علوم انسانی اسلامی سخنرانی کرد و از رسالت دانشگا، اهمیت علوم انسانی، آسیب شناسی محتوایی علوم انسانی و راهکار اساسی برای حل این بحران گفت.

حاجیه خانم مهدوی، ریاست پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع) بعد از برگزاری کارگاه، برقراری اینگونه نشست‏ها را در نزدیک‏تر شدن آراء مسئولان تعلیم و تربیت به یکدیگر و نیز بهره‏مندی نسل آینده از رهنمودهای مثبت مسئولان مؤثر دانست و از همه میهمانان حاضر خواست طرح‏های ویژه تربیتی خود را برای گرفتن نتیجه مفیدتر با دیگر همفکران خود در میان بگذارند.

در انتهای نشست "مهدیه مهدوی" مدیر گزینش دانشگاه امام صادق(ع)پردیس خواهران  از مدیران مدارس خواست تا در معرفی دانش آموزان ممتاز علاقمند برای مصاحبه پیش از برگزاری آزمون سراسری و ثبت نام اینترنتی دانشگاه امام صادق (ع) با دانشگاه برنامه ریزی کنند.

 

بازدید دانش آموزان دبیرستان صدرای اراک

تعداد 42 نفر دانش آموزان و مسئولان دبیرستان صدرا شهرستان اراک روز چهار‌شنبه  برای آشنایی از دانشگاه امام صادق (ع) پردیس خواهران دیدار نمودند.  در این دیدار ابتدا روابط عمومی توضیحاتی در خصوص تأسیس، رشته‏ های موجود در دانشگاه و اینکه تنها خانمهای متعهد و متخصص در این دانشگاه تدریس، تحقیق و فعالیت می‏کنند، دادند. سپس خانم مهدوی مدیر گزینش در خصوص چگونگی گزینش دانشجویان صبحت نمودند و به سوالات دانش‏آموزان در مورد نحوه  پذیرش و رتبه و تراز این دانشگاه پاسخ دادند. دانش آموزان از لابراتوار، کتابخانه بازدید نمودند و با قرائت فاتحه به روح پاک شهدا در مزار شهدای گمنام این بازدید خاتمه یافت.

 

بازدید دانش آموزان پیش دانشگاهی حضرت خدیجه (س) شهر ری

تعداد 40 نفر از دانش آموزان پیش دانشگاهی دبیرستان حضرت خدیجه شهرستان شهرری روز ‌شنبه  برای آشنایی از دانشگاه امام صادق (ع) پردیس خواهران دیدار نمودند در این دیدار لابراتوار ، کتابخانه و مزار شهدای گمنام مورد بازدید قرار گرفت. در ابتدا روابط عمومی دانشگاه در مورد ویژگیهای دانشگاه و دستاوردهای علمی آن صحبت نمود سپس خانم مهدوی مدیر گزینش در خصوص چگونگی گزینش صحبت کرد در پایان بازدید در اتاق فیلم کارشناسان گروههای علمی در زمینه رشته‌های دانشگاه ، اهداف رشته‌ها و آینده شغلی و چگونگی ادامه تحصیلات صحبت کردند این دیدار با پذیرایی از گروه بازدید کننده خاتمه پذیرفت.

14 مهر 1395